Skip to content

APIE MUS

Apie Mažają medicinos mokyklą Lietuvoje

Little Medical School (LMS) yra įkurta dr. Mary Mason su meile šeimai, medicinai ir švietimui. 1998 m. Dr. Mason parašē savo pirmajį pamokų planą ir įdarbino savo medicinos rezidentus mokyti vietinius paauglius. Jos aistra akatinti karjerą sveikatos priežiūros srityje išaugo iki LMS sukūrimo 2010 m. Šiandien ši JAV bendrovē yra pradininkē ir pagrindinē specializuotų mokymo programų ir interaktyvių šaltinių skirtų 1-14 metų vaikams, kūrēja. Mes siūlome vasaros stovyklas, popamokines programas, išvykas mokykloje, gimtadienio šventes ir specialius renginius, kuriuos galime pritaikyti pagal jūsų poreikius.

abouttop-600x392

Vaizduotė: Mes tikime, kad vaikai turi svajoti bei turėti galimybių atrasti naujas sritis.

Puoselėjimas: Kuriame aplinką mokytis ir tyrinėti ugdydami pasitikėjimą savimi.

Paslauga: Mes suprantame, kad meilė medicinai reikalauja Įsipareigojimo padėti kitiems.

Aistra: mus Įkvepia noras pasidalyti meile apie mokymąsi ir sveikatą.

Naujovės: Mes Įtraukiame visus, sujungdami pramogas ir švietimą.

Vaidmenų žaidimas: mes suprantame kaip svarbu viską išbandyti bei grupės sąveikos galią.

Švietimas: Mes kuriame unikalų mokymo planą, kad paskatintume vaikus rinktis karjerą medicinoje.

Apie Mažają medicinos mokyklą Lietuvoje

Mažoji medicinos mokykla bendradarbiauja su pedagogais, sveikatos priežiūros lyderiais ir bendruomenių organizacijomis, siekdami ĮKVĖPTI sveiką vaikų gyvenimo būdą, bei paskatinti juos rinktis medicinos karjerą. Mūsų apmokyti mokytojai supažindina vaikus su įvairiomis medicinos sritimis: bendraja medicina, farmacija, slauga, veterinarija, pediatrija, odontologija, sporto medicina.

Mūsų tikslas - ĮKVĖPTI: meilę mokytis, pasitikėjimą savimi, sveiką gyvenimo būdą ir karjerą medicinoje.

about1-300x199
about2-300x199
about3-300x199

Būreliai, stovyklos, gimtadienio šventės ir dar daugiau!

Mažojoje medicinos mokykloje sukuriame aplinką, kad vaikai galėtų išmokti ir ištirti įdomų sveikatos ir medicinos karjeros pasaulį. Programos skirtos vaikams nuo 4 iki 14 metų. Vaikai turės galimybę vaidinti vaidmenis, mokytis ir tyrinėti sveiką gyvenimo būdą bei karjerą medicinos srityje. Spustelėkite čia, kad sužinotumėte apie įkūrėjos dr. Mary Mason įkvėpimo mažajai medicinos mokyklai istoriją.

Pasaulio gyventojams senstant, kvalifikuotų sveikatos specialistų poreikis didėja. Mažoji medicinos mokykla stengiasi padėti spręsti šią problemą mokant vaikus nuo ketverių metų apie tai koks įdomus gali būti sveikatos priežiūros pasaulis.

lms-experience

Mūsų neformalaus švietimo programas bei novatorišką mokymąsį sudaro:

pencil

būreliai mokyklose

sun

vasaros stovyklos

tree

stovyklos

moon

savaitgalio mokykla

owl

gimtadienio šventės

rocket

edukacinės išvykos

plane

įmonių šventės

abc

būreliai darželiuose

Ar mažoji medicinos mokykla yra STEM programa?

Mažojoje medicinos mokykloje įkvepiame vaikus sveikam gyvenimui ir medicinos karjerai. Suteikiame patrauklią aplinką ir novatorišką mokymosi būdą, daugiausiai dėmesio skiriant STEM disciplinoms. Siekiant suprasti anatomiją, kalbėsime apie gamtos mokslą. Apskaičiuoti vaistų dozes, pasitelksime matematikos žinias. Išanalizuoti informaciją apie pacientus naudosime technologijas. Kurti sprendimus sudėtingoms medicinos problemoms spręsti, pasitelksime inžineriją.

lms-exp1
lms-stem1
programs-img1
Translate »