Skip to content

Edukacijos

Įkvepiame!

Mažojoje medicinos mokykloje įkvepiame vaikus sveikam gyvenimui ir medicinos karjerai. Suteikiame patrauklią aplinką ir novatorišką mokymosi būdą, daugiausiai dėmesio skiriant STEM disciplinoms. Galite rinktis iš daugybės temų.

Mes esame įsitikinę, jog mokymo programą paįvairinant kūrybiškomis, praktinėmis užduotimis galima pasiekti dar puikesnių rezultatų. Galite atvykti pas mus arba mes atvyksime į Jūsų klasę!

Ką veiksime?

Pasimatuosime gydytojo aprangą ir susipažinsime su gydytoju darbu. Atliksime praktines užduotis, žaisime.

Vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų.

Būtina išankstinė registracija telefonu arba el. paštu:

lietuva@littlemedicalschool.com

kulturos-pasas

LIETUVIŲ LIAUDIES MEDICINA

Mažoji medicinos mokykla jungiasi prie "KULTŪROS PASO" ir visus kviečia į edukacinį renginį apie Lietuvių liaudies mediciną!

Edukacinio renginio metu su vaikais diskutuosime apie lietuvių liaudies mediciną, jos istoriją, skirtingus gydymo būdus bei atliksime praktines užduotis. Lietuvių liaudies medicina yra liaudies kultūros dalis, daug lietuvių liaudies medicinos žinių atsispindi papročiuose, patarlėse, priežodžiuose, sakmėse, pasakose. Edukacinis renginys praplės vaikų kultūrinį ir tautinį sąmoningumą kartu lavins vaiko įgūdžius: bendradarbiavimą, komunikaciją, kūrybingumą, kritinį mąstymą, problemų sprendimą. Šiuo renginiu skatinsime vaikus daugiau sužinoti apie lietuvių liaudies mediciną. Tikimės įkvėpti vaikus sveikam gyvenimui ir medicinos karjerai.

specialtop
Translate »