Skip to content

Kuo mes išskirtiniai?

Kodėl Mažosios Medicinos Mokyklos užsiėmimai yra išskirtiniai?

Mažosios Medicinos Mokyklos užsiėmimai yra tarpdisciplininiai, nes suteikiame savo mokiniams ne tik TEORINES medicinos ir sveikatos mokslų žinias, bet ugdome ir PRAKTINIUS įgūdžius:

• Skatiname vaikų kūrybiškumą, fantaziją. Mūsų vasaros dienos stovyklos - vieta kūrybiškumui ir žaidimams. Vaikai gali vaidinti situacijas, mokytis daryti paprastas medicinines procedūras, kurti laboratoriją. Vaikai piešia, rašo, lipdo, dalyvauja moksliniuose eksperimentuose. Jie mąsto, ugdo mokymosi įpročius, domisi skirtingomis sritimis, taiko skirtingus metodus.

• Praktiškai įgyvendiname vaikų sumanymus, o vėliau plėtojame socialinius-emocinius įgūdžius – draugų būryje vaikai pristato savo idėjas.

• Vaikai dirba grupėmis, atlieka užduotis. Jie mokosi bendradarbiauti, spręsti problemas. Susitinka su skirtingo amžiaus, skirtingas patirtis turinčiais draugais. Tai skatina socialinį sąveikavimą, bendradarbiavimą, empatiją, toleranciją.

• Mokome ne tik medicinos, bet ir kitų mokslų pagrindų, pvz., biologijos, chemijos ar kt. disciplinų, kurios yra susijusios su medicinos praktika. Mūsų programose mokytojai ir mokiniai integruoja skirtingas temas, persidengiančias iš skirtingų sričių.

• Programa supažindina su skirtingomis profesijomis ir įvairiomis disciplinomis, jų tarpusavio sąveika. Mokome spręsti klausimus kompleksiškai. Vaikai susipažįsta su skirtingomis profesijomis pvz., gydytojo, slaugytojo, laboratorijos darbuotojo, odontologo, veterinaro ir kt.

• Suteikiame galimybę išmokti kasdienio gyvenimo įgūdžių, pvz., valgyti sveikai, tvarkyti savo darbo erdvę po darbo dienos, planuoti laiką. Tai padeda vaikams didinti savivertę, tobulinti asmeninius įgūdžius.

veterinarija
MMM-web-veterinarija

Mažojoje Medicinos Mokykloje įkvepiame vaikus, dalindamiesi savo aistra mokymuisi, sveikatai ir medicinos karjerai.

Užsiėmimai skirti visiems vaikams, - diferencijuojame pagal amžiaus grupes ir sugebėjimus. Pristatome mediciną ir sveikatos svarbą įdomiai ir turiningai per praktines užduotis. Kiekviename užsiėmime būna teorinė, praktinė, žaidybinė ir apibendrinimo dalys.

Suteikiame visas priemonės, kad vaikai praktiškai galėtų įgyvendinti tos dienos užduotį. Pas mus renkasi smalsūs, sumanūs, gabūs ir kūrybiškumu pasižymintys vaikai, kuriuos domina supantis pasaulis, gamtos mokslai, medicina ar veterinarija.

lms-exp1
lms-stem1
programs-img1
Translate »