Skip to content

DUK

Kontaktiniai užsiėmimai

Kas yra Mažoji Medicinos Mokykla?
Little Medical School (LMS) yra įkurta dr. Mary Mason su meile šeimai, medicinai ir švietimui. 1998 m. Dr. Mason parašė savo pirmąjį pamokų planą ir įdarbino savo medicinos rezidentus mokyti vietinius paauglius. Jos aistra skatinti karjerą sveikatos priežiūros srityje išaugo iki LMS. Šiandien ši JAV bendrovė yra pagrindinė specializuotų mokymo programų ir interaktyvių šaltinių pradininkė. Mažoji Medicinos Mokykla organizuoja būrelius, edukacines ir gimtadienio šventes, integruotas pamokas 4-16 metų vaikams. Mažoji medicinos mokykla bendradarbiauja su pedagogais, sveikatos priežiūros lyderiais ir bendruomenių organizacijomis, siekdami – ĮKVĖPTI sveiką vaikų gyvenimo būdą, bei paskatinti juos rinktis medicinos karjerą. Mūsų apmokyti mokytojai supažindina vaikus su įvairiomis medicinos sritimis: bendrąja medicina, farmacija, slauga, veterinarija, pediatrija, odontologija, sporto medicina. Mažojoje medicinos mokykloje įkvepiame vaikus sveikam gyvenimui ir medicinos karjerai. Suteikiame patrauklią aplinką ir novatorišką mokymosi būdą, daugiausiai dėmesio skiriant STEM disciplinoms. Siekiant suprasti anatomiją, kalbėsime apie gamtos mokslą, kaip apskaičiuoti vaistų dozes, pasitelksime matematikos žinias. Išanalizuoti informaciją apie pacientus naudosime technologijas. Kurti sprendimus sudėtingoms medicinos problemoms spręsti, pasitelksime inžineriją.

Kaip vyksta Mažosios Medicinos Mokyklos užsiėmimai?

Mažosios Medicinos Mokyklos būreliai vyksta tiek kontaktiniu (darželiuose, mokyklose bei mūsų kūrybingumo centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje), tiek nuotoliniu būdu.

Užsiėmimuose Mažosios Medicinos Mokyklos darbuotojų tikslas – ĮKVĖPTI: meilę mokytis, pasitikėjimą savimi, sveiką gyvenimo būdą ir karjerą medicinoje.

Taigi, pirmiausia mokytojas praveda diskusiją, susijusią su tos dienos tema; tuomet vaikai atlieka kūrybines, praktines užduotėles, dirba su tikrais gydytojų prietaisais. Vaikai skatinami dirbti porose, kad išmoktų komandinio darbo ir siektų draugiškų rezultatų kartu. Galiausiai su vaikais reflektuojama, aptariamos dienos tema, atliktos užduotėlės.

Mes tikime, kad vaikai geriausiai mokosi per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą.
Mažosios Medicinos Mokyklos nuotoliniai būreliai vyksta ZOOM platformoje, o jų struktūra panaši į kontaktinius užsiėmimus – mokytojas su vaikais diskutuoja apie dienos temą ir atlieka kūrybines bei praktines užduotėles. Vaikai dirba su namuose turimomis priemonėmis.


Kiek vaikų bus grupėje?

Mažosios Medicinos Mokyklos užsiėmimų grupėje dalyvauja iki 16 vaikų.


Kiek laiko trunka ir kaip dažnai vyksta užsiėmimai?

Mokyklinio amžiaus vaikams (6-8 m.; 9-11 m.; 12-16 m.) užsiėmimai vyksta 90 minučių, 1k., per savaitę. Nemokyklinio amžiaus vaikams (4-6 m) užsiėmimai vyksta 60 minučių, 1k., per savaitę.


Ar sulauksime atgalinio ryšio apie vaikus ir jų tobulėjimą?

Vaikai mokosi temų ciklais. Po 12 užsiėmimų baigimo proga vaikams įteikiami diplomai. Periodiškai atsiunčiamos nuotraukos iš užsiėmimų, aprašomos veiklos ir kaip vaikams sekėsi.

 

Nuotoliniai užsiėmimai

Kaip vyksta nuotoliniai Mažosios Medicinos Mokyklos užsiėmimai?

Mažosios Medicinos Mokyklos nuotoliniai užsiėmimai vyksta ZOOM platformoje. Užsiėmimų programa supažindina su skirtingomis profesijomis ir įvairiomis disciplinomis, jų tarpusavio sąveika. Mokome spręsti klausimus kompleksiškai. Vaikai susipažįsta su skirtingomis profesijomis pvz., gydytojo, slaugytojo, laboratorijos darbuotojo, odontologo, veterinaro ir kt.

Kūrybinių ir praktinių užduotėlių metu vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų.

Užsiėmimai 5-6 m., vaikams vyksta 1 kartą per savaitę po 45 minutes. Užsiėmimai 7-11 m., ir 12-15 m., vyksta 2 kartus per savaitę, po 45 minutes.


Ar pakaks namuose turimų priemonių?

Mūsų programa sukurta taip, kad vaikučiai rastų priemones namuose ir galėtų atlikti įvairiausius darbelius, kūrybines užduotis.

Dažniausiai naudojamos priemonės:
– Rašymo priemonės ir pieštukai
– Lapai
– Dažai
– Žirklės
– Klijai


Ar gali užsiėmimuose dalyvauti keli šeimos vaikai?

Taip, galite dalyvauti su sese, broliu ar visa šeima už tą patį mėnesinį mokestį!


 

Registracija

Mano vaiko mokykloje/darželyje nėra registracijos į jūsų būrelį. Kaip sužinoti, kai ji atsiras?

Jei nerandate savo mokyklos ar darželio registracijoje susisiekite su mumis 8 682 61059 arba Lietuva@littlemedicalschool.com.
Kol būrelis bus jūsų vaikų ugdymo įstaigose, kviečiame prisijungti prie būrelių kūrybingumo centre Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ar Panevėžyje. Daugiau informacijos: https://littlemedicalschool.com/lithuania/contact-us/


Mano vaiko mokykloje/darželyje nesusidarė grupė.

Grupės susidarymui reikalingi bent 8 vaikai. Visada skatiname mokyklos/darželio vaikų tėvelius bendradarbiauti ir dalintis informacija apie registraciją į Mažosios Medicinos Mokyklos būrelį – pasklidus žiniai grupė kaip mat susiformuoja!

Nesusiformavus grupei kviečiame prisijungti prie lankančiųjų Mažosios Medicinos Mokyklos kūrybingumo centre Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje. Daugiau informacijos: https://littlemedicalschool.com/lithuania/contact-us/


Ar galima išbandyti būrelį nemokamai?

Rugpjūčio ir Rugsėjo mėnesiais organizuojame bandomuosius nemokamus užsiėmimus mūsų kūrybingumo centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje, mielai kviečiame apsilankyti.


Ką daryti norint nutraukti būrelio sutartį?

Norėdami nutraukti būrelio sutartį, susisiekite su Mažosios Medicinos Mokyklos administracija el. Paštu: Lietuva@littlemedicalschool.com.


Kaip užsiregistruoti į būrelį/užsiėmimus?

Užsiregistruoti į būrelius galima mūsų internetiniame puslapyje https://littlemedicalschool.com/lithuania/after-school-programs/ , išsirinkus mokyklą, darželį, kūrybingumo centrą ar nuotolinius užsiėmimus bei užpildžius trumpą formą.
Jei kyla klausimų, prašome susisiekti telefonu 8 682 61059 ar el. paštu Lietuva@littlemedicalschool.com


Mano vaikui 5,5, ar jis gali eiti į 6-8m. grupę?

Susipažinę su daugybę smalsių ir protingų vaikų Mažosios Medicinos Mokyklos būreliuose ir stovyklose suprantame, kad kiekvienas vaikas ir jo sugebėjimai yra individualūs. Kviečiame apsilankyti mūsų kūrybingumo centrų užsiėmimuose ir kartu su mokytoja priimti sprendimą.

 

Apmokėjimai

Vaikas praleido užsiėmimą dėl pateisinamos priežasties. Ar už kitą mėnesį reikės mokėti mažiau?

Už būrelį mokama visada ta pati mėnesinė įmoka, tačiau Mažoji Medicinos Mokykla suteikia galimybę už praleistą užsiėmimą “kompensuoti” mūsų kūrybingumo centre Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje, nuotoliniu būdu dalyvaujant tiesiogiai, nuotoliniu būdu savarankiškai gavus pamokos medžiagą. Tvarkaraščiai Jums bus skelbiami elektroniniu paštu.


Kaip susimokėti už užsiėmimus?

Susimokėti už užsiėmimus galite atlikdami pavedimą į sutartyje nurodytą sąskaitą.
Apmokėjimą reikia atlikti už einamąjį mėnesį, kiekvieno mėnesio penktąją dieną.
Kiekvieno mėnesio pabaigoje siunčiame priminimą apie apmokėjimą.

 

Nuolaidos ir NVŠ

Būrelį lanko abu šeimos vaikai. Ar mums priklauso nuolaida?

Taip. Jei būrelį lanko 2 ar daugiau tos pačios šeimos vaikų, taikome 10% nuolaidą bendrai mokamai sumai.


Kokios nuolaidos yra taikomos?

Perkant sezono abonementą taikoma 10% nuolaida, 4/5 mėn. abonementą – 5% nuolaida.


Kas yra NVŠ ir kaip jį gauti?

NVŠ – neformalaus vaikų švietimo krepšelis, kitaip tariant, valstybės finansavimas vienam vaikui vieno būrelio lankymui.

NVŠ krepšelį gali gauti mokyklinio amžiaus vaikai. Norint pretenduoti į NVŠ krepšelį, registracijos formoje pažymėkite “Taip” prie skilties “Ar pageidaujate pasinaudoti NVŠ krepšelio kompensaciją?”. Kadangi vietų, finansuojamų NVŠ krepšeliu, skaičius ribotas, todėl “varnelės” taip uždėjimas dar negarantuoja finansuojamos vietos. Apie jūsų vaikui paskirtą NVŠ krepšelį Mažosios Medicinos Mokyklos būreliui informuosime atskirai. 99% sutarčių paprastai pasirašoma rugsėjo mėnesį. Jeigu Jūs pareiškėte norą, bet deja neužteko krepšelių, atsiradus papildomiems mes atskirai Jus informuosime.

 

Gimtadieniai

Ar atvykstate į vaiko gimtadienio šventę?

Gimtadienio šventes organizuojame Mažosios Medicinos Mokyklos kūrybingumo centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje.


Ką vaikai veikia per jūsų organizuojamas gimtadienio šventes?

Viso gimtadienio šventės metu vaikai būna užimti linksmųjų Mažosios Medicinos mokyklos mokytojų, todėl šventė bus smagi, įdomi, saugi ir tiesiog nepamirštama! Vaikučiai dirba su tikrais gydytojų prietaisais, dėvi gydytojų chalatus, atlieka kūrybines, aktyvias veiklas bei eksperimentus!


Ar galima pasirinkti savo gimtadienio temą?

Žinoma! Turime daugybę šaunių šventės temų, tokių kaip:
– Dantukų fėjos puota.
– Būsimojo veterinaro šventė.
– Gimtadienis gydytojo kabinete.
– Aš – gydytojas.
– Chirurgo vakarėlis.

Kviečiame išsirinkti iš mūsų turimų, o jei neradote temos, susisiekite su mumis ir mes tikrai sukursime individualų scenarijų Jūsų šventei.
Daugiau informacijos apie gimtadieno šventę ir temas rasite čia: https://littlemedicalschool.com/lithuania/parties/


Kokio amžiaus vaikams organizuojate gimtadienius?

Gimtadienio šventes organizuojame 5-12 metų vaikams, tačiau mažieji gimtadienio svečiai taip pat nenuobodžiaus!


Kiek kainuoja Mažosios Medicinos Mokyklos gimtadienio šventė?

Šventės kaina priklauso nuo jūsų pasirinktos šventės trukmės, svečių skaičiaus ir šventinio paketo. Daugiau informacijos apie Mažosios Medicinos Mokyklos gimtadienio kainas ir paketus: https://littlemedicalschool.com/lithuania/parties/


Ar galima atsinešti savo maistą?

Taip, savo maistą atsinešti galima.

 

Edukacijos

Kas yra edukaciniai užsiėmimai?

Edukacinis Mažosios Medicinos Mokyklos užsiėmimas yra vienkartinė integruota pamoka, skirta paįvairinti darželinukų ar mokinių kasdienybę. Užsiėmimai organizuojami vienai klasei (grupei), o jų metu su vaikais mokomės, diskutuojame ir dirbame su gydytojų priemonėmis ir instrumentais. Atliekame praktines veiklas. Edukacinių užsiėmimų temas galima pasirinkti atsižvelgiant į ugdymo įstaigos mokymosi programą ar šventės tematiką.

Edukacinius užsiėmimus organizuojame tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu.
Daugiau apie edukacinius renginius: https://littlemedicalschool.com/lithuania/custom-events/


Ar edukaciniai užsiėmimai yra tas pats kaip būrelis?

Ne, edukaciniai užsiėmimai yra vienkartiniai renginiai visai klasei (grupei), atliepiantys ugdymo įstaigos pageidaujamą temą.


Kur vyksta edukaciniai užsiėmimai?

Edukacinius užsiėmimus pravedame tiek atvykdami į ugdymo įstaigas, tiek kviesdami klasės išvykai į Mažosios Medicinos Mokyklos kūrybingumo centrus.


Kokios yra galimos edukacinių užsiėmimų temos?

Siekiame, kad edukaciniai užsiėmimai būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi, todėl temos yra suderinamos individualiai pagal ugdymo įstaigai aktualias mokymosi programos ar švenčių temas.


Kiek vaikų gali dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose?

Edukaciniuose užsiėmimuose gali dalyvauti iki 24 vaikų.


Kokia yra edukacinio užsiėmimo kaina?

Edukacinio užsiėmimo kaina priklauso nuo Jūsų miesto, grupės dydžio ir užsiėmimo trukmės. Dėl detalaus pasiūlymo prašome susisiekti el paštu: Lietuva@littlemedicalschool.com

 

Kultūros pasas

Kas yra kultūros pasas?

Kultūros pasas yra priemonė visų Lietuvos mokinių kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.


Ar Mažoji Medicinos Mokykla dalyvauja kultūros paso projekte?

Taip, Mažoji Medicinos Mokykla dalyvauja kultūros paso projekte ir organizuoja užsiėmimus. Mokyklos gali užsisakyti kultūros pažinimo įpročius ugdančius užsiėmimus, kurie bus finansuojami iš kultūros paso lėšų.
Temas galima rasti paspaudus nuorodą apačioje:
Kultūrinės edukacijos sistema (kulturospasas.lt)


Kur ir kaip vyksta „Kultūros paso“ užsiėmimai?

Užsiėmimai vyksta nuotoliniu arba kontaktiniu būdu Jūsų mokykloje arba mūsų Kūrybingumo centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Panevėžyje.


Kaip galima užsisakyti „Kultūros paso“ užsiėmimą?

Užsiregistruoti Mažosios Medicinos Mokyklos kultūros paso užsiėmimams galima čia: https://littlemedicalschool.com/lithuania/kulturos-pasas/

 

Stovyklos

Ką vaikai veikia stovyklų metu?

Mažosios Medicinos Mokyklos stovyklų metu vaikai mokosi naudotis tikrais gydytojų prietaisais, atlieka kūrybines, praktines užduotis dienos tema. Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai mėgaujasi realiu potyriu, konsultuodami draugus, išbandydami tikrus gydytojų instrumentus, vaikai apsirengia gydytojų chalatus ir visa savaitę smagiai leidžia laiką, išbandydami skirtingas gydytojų profesijas ar veiklas.

Detalią stovyklos dienotvarkę rasite čia: https://littlemedicalschool.com/lithuania/vasaros-stovyklos/


Kur vyksta Mažosios medicinos mokyklos stovyklos?

Mažosios Medicinos Mokyklos stovyklos vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje, Gargžduose, Kretingoje, Šilutėje, Marijampolėje, Panevėžyje.


Ką reikia vaikui atsinešti į stovyklą?

Į stovyklą reikia atsinešti:
– Kepurę nuo saulės (vasaros metu);
– Gertuvę;
– Avalynę persiauti viduje;


Koks yra stovyklos maitinimas?

Stovyklos dienos metu vaikai yra maitinami 3 kartus. Priešpiečiai ir pavakariai yra valgomi stovykloje, o šiltus pietus valgome kavinėje. Kviečiame tėvelius pasirūpinti gertuve, kurią vaikai dienos eigoje galės pasipildyti stovykloje. Papildomai atsinešti maisto nebūtina.


Ar vaikai turi galimybę pažaisti lauke?

Taip, kasdieną lauke praleidžiame 2-3 valandas.

Translate »