Skip to content

Mažosios medicinos mokyklos franšizė

Mes žinome, kad vaikai labai mėgsta vaidinti gydytojus, slaugytojus, veterinarus ir kitus medicinos darbuotojus. Štai kodėl mes sukūrėme nuostabias edukacines programas, kurios leidžia vaikams mėgautis šiais žaidimais ir kartu išmokyti juos apie tikrąją mediciną ir jos mokslą, už kurio slypi ši karjera.

Vaikų įkvėpimas medicinos karjerai įdomioje ir jaudinančioje mokymosi aplinkoje, tai mūsų tikslas.

Mažoji medicinos mokykla yra unikalus ir prasmingas verslas visiems, ieškantiems savarankiško darbo galimybių. Jei norite turėti savo verslą, jums nereikia turėti medicininio ar švietimo išsilavinimo. Mes suteiksime jums visą mokymo programą ir visus būtinus įrankius jūsų verslui valdyti.
Kodėl mažosios medicinos mokyklos franšizė jums tiktų?

Mažoji medicinos mokykla yra mobilus verslas. Mūsų franšizės modelis leidžia franšizės gavėjams turėti mažas pridėtines išlaidas. Franšizės gavėjai ir jų instruktoriai keliauja į mokyklas, darželius, bibliotekas ir daugybę kitų vietų, kad pasiūlytų mūsų unikalias programas: būrelius, stovyklas, gimtadienio šventes, specialius renginius ir dar daug daugiau.

Mažosios medicinos mokyklos programa, skirta mokyti S.T.E.M. (gamtos mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pagrindus, atliekant Little Medical School patentuotas teorines ir praktines užduotis, susijusiąs su medicina, sveiku gyvenimu ir karjera medicinos srityje.

• Įkvėpti vaikus sveikam gyvenimui ir medicinos karjerai, daugiausiai dėmesio skiriant STEM disciplinoms: gamtos mokslui, technologijoms, inžinerijai ir matematikai.
• Ugdyti kritinį mąstymą.
• Plėtoti socialinius / emocinius įgūdžius.

Mes aistringai žiūrime į jūsų sėkmę. Jums bus naudinga mūsų tarptautinė patirtis. Mes taip suteiksime išsamų operacijų vadovą, prieigą prie mūsų programų ir mūsų mokymo programos. Visa tai papildoma nuolatiniu palaikymu ir pagalba Lietuvoje.

Mažoji medicinos mokykla yra vienintelis franšizės turėtojas Lietuvoje. Dėl franšizės įsigyjimo ar kitų bendradarbiavimo pasiūlymų kreipkitės el. paštu ar telefonu:

+37065285424
galekniene@littlemedicalschool.com

My-Post13
Translate »