Skip to content

Edukacijos darželiuose

ĮKVEPIAME!

Mažojoje medicinos mokykloje įkvepiame vaikus sveikam gyvenimui ir medicinos karjerai. Suteikiame patrauklią aplinką ir novatorišką mokymosi būdą, daugiausiai dėmesio skiriant STEM disciplinoms. Galite rinktis iš daugybės temų.

Mes esame įsitikinę, jog mokymo programą paįvairinant kūrybiškomis, praktinėmis užduotimis galima pasiekti dar puikesnių rezultatų. Galite atvykti pas mus arba mes atvyksime į Jūsų darželį!

Ką veiksime?

Pasimatuosime gydytojo aprangą ir susipažinsime su gydytoju darbu. Atliksime praktines užduotis, žaisime. Vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų.

Būtina išankstinė registracija telefonu arba el. paštu:
lietuva@littlemedicalschool.com

TEMOS:

lms-stem1

AŠ MAŽASIS ODONTOLOGAS.
Kviečiame trumpam visus tapti dantukų gelbėtojais -gydytojais odontologais!Pasimatuoti baltą chalatą.Susipažinti su naudojamais odontologo įrankiais.Ir pasimokyti kaip taisyklingai prižiūrėti savo dantukus.

DANTUKŲ FĖJOS STEBUKLAI
Edukacija apie Dantukų fėjos paslaptis ir tinkama dantukų priežiūrą. Šios edukacijos tikslas- formuoti teisingus burnos higienos įpročius, mokėti pasirinkti tinkamas priemones dantukų priežiūrai, bei motyvuoti vaikus valytis dantukus.

IŠSIRINK ATSAKINGAI SAVO AUGINTINĮ
Visi pagalvojame jog norėtume turėti augintinį. Tik svarstome kokį išsirinkti? Kaip reikės jį prižiūrėti? Ar sugebėsiu juo pasirūpinti? Ši edukacija apie naminius gyvūnėlius, atsakingą jų išsirinkimą bei priežiūrą, galimas jų ligas ir profilaktiką.

AŠ MAŽASIS VETERINARAS.
Esi gyvūnėlių mylėtojas? Puiki edukacija tau ir tavo draugams. Edukacijos metu tapsime veterinarais, susipažinsime su naudojamais įrankiais ir pabandysime atlikti apžiūrą ‚nuo galvos iki uodegos‘.

KĄ DARYTI SUSIŽEIDUS
Nėra vaiko, kuriam nebūtų tekę patirti žaizdelės sukeliamo skausmo. Įsipjovę, nusibrozdinę, nusideginę ar kitaip susižeidę, pablogėja savijauta ir nuotaika. Ką daryti susižeidus? Kokias žaizdas galime gydyti patys? O kada kreiptis į gydytoją? O gal reikia skubios pagalbos, kur kreiptis?
Apie visa tai pakalbėsime, aptarsime ir pabandysime šioje edukacijoje.

AŠ MAŽASIS GYDYTOJAS
Pasimatuokite baltą chalatą ir pravėrę gydytojo lagaminėlį žvilgtelėkite ir išbandykite svarbiausius jo darbo įrankius, šioje edukacijoje. Tapkite gydytojais ir atlikite savo draugui sveikatos apžiūrą!

PILVUKAS MAN PADĖKOS - SVEIKA MITYBA
Per kūrybinę, žaidybinę ir informacinę pusę supažindinsime įvairaus amžiaus vaikus su pagrindiniais sveikos gyvensenos principais. Edukacijos metu vaikai įgyja sveikatai palankios gyvensenos žinių ir įgūdžių bei motyvaciją gyventi sveikai!

Translate »