Skip to content

Kaip atsirado Mažoji Medicinos Mokykla

Little Medical School arba Mažoji Medicinos Mokykla

Mažosios Medicinos Mokyklos (toliau MMM) įkūrėja yra gydytoja Mary Mason. Meilė švietimui ir medicinai paskatino ją siekti karjeros sveikatos priežiūros srityje, o vėliau - tapti verslininke.

Gydytoja M. Mason įgijo bioinžinerijos bakalauro laipsnį Ilinojaus universitete, o vėliau - magistro laipsnį Vašingtono universitete. M. Mason yra vidaus ligų specialistė, dirbanti Sent Luise, Misūrio valstijoje (JAV) ir yra sukaupusi daugiau nei 26 metų patirtį. Gydytoja yra kelių Amerikos kolegijų ir draugijų garbės narė. Abu gydytojos tėvai - mokytojai.

1998 m. tuometinė jauna gydytoja M. Mason sudarė savo pirmojo užsiėmimo planą ir pasamdė medicinos mokyklos kolegas vesti pamokas vietos paaugliams. Aistra edukuoti jaunus žmones, įgalinti juos pasukti į sveikatos priežiūros sritį vainikavo MMM įkūrimą 2010-aisiais.

Šiandien tai analogų neturinti specializuota mokymo įstaiga, pelniusi įvairius apdovanojimus ir siūlanti interaktyvias programas vaikams nuo 4 iki 14 metų. 2020 metais MMM šventė savo veiklos 10-metį drauge su 50 franšizių visame pasaulyje.

MMM apima įvairiausias programas, įskaitant asmens sveikatos, saugos, gyvybės gelbėjimo įgūdžių, mitybos, dantų priežiūros, veterinarijos ir t.t. Mokinius įtraukia linksmi užsiėmimai, žaidinimai, interaktyvios programos. Moksleiviai naudojasi realistiškomis medicinos priemonėmis, o mokytojai, persirengę baltais chalatais, kuria nepakartojamą mokymąsi atmosferą bei unikalią, įtraukiančią mokymosi patirtį.

MMM siūlo įvairius edukacinius žaidimų rinkinius, pvz.: „ką reiškia būti:“ šeimos gydytoju, sporto chirurgu, veterinaru ir pan. MMM savo darbe vadovaujasi STEM (angl. Science, technology, engineering, and mathematics) ugdymo sitema.

dr-Mary-Manson

Kodėl STEM?

Mažoji Medicinos Mokyklos savo darbe vadovaujasi STEM (angl. Science, Technology, Engineering, and Mathematics) ugdymo sitema. Tai integralus, į tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiantis ugdymas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos kontekste. STEM metodika suteikia tvirtus pagrindus, tiems, kurie svarsto apie būsimą karjerą sveikatos priežiūros srityje.

abouttop-600x392

Mažosios Medicinos Mokyklos programų pelnyti apdovanojimai:

2019 m. žurnalas „Entrepreneur Magazine“ MMM pripažino tarp 500 geriausių franšizių;
2018 m. „Stevie“ apdovanojimas programoje „Moterys versle“.
2017 m. „Creative Child“ žurnalas pripažino , kaip geriausią kategorijoje „Metų produktas / paslauga“;
2017 m. pelnė JAV tėvystės produktų (Nation Parenting Products Awards) apdovanojimą;

lms-exp1
lms-stem1
programs-img1
Translate »