Skip to content

Žaislai ir žaidimai

Apie žaislus ir žaidimus

Nesvarbu, ar vaikai ilsisi po pamokų, sėdi namie dėl lietingos dienos ar visą dieną neišeina į lauką dėl pandemijos. Žaidimas - vis viena lieka svarbi dienos dalis. Taip vaikai mokosi ir tobulėja.

Ekspertai rekomenduoja kad vaikai galėtų žaisti žaislais, kurie lavina vaizduotę, kūrybiškumą ir tuo pačiu skatina būti aktyviais. Dabar yra tinkamas metas pagalvoti žaislus, kuriuos turite namuose ir kaip juos panaudoti aktyviam mokymosi procesui.

Metro-Atlanta-Header-Image-300x300
001-1024x680-1-300x300

STEM
Statymas yra viena ankstyvųjų STEM veiklų. Vaikai mokosi pagrindinių įgūdžių, pavyzdžiui, pusiausvyros ir stabilumo, statydami bokštus ir tiltus. Yra daugybė būdų, kaip sudominti mažuosius žaidžiant su kaladėlėmis.
Vaikams augant naudokite daugiau rinkinių. LEGO yra klasikinis žaidimas tinkantis įvairaus amžiaus grupėms. Prasidedantis nuo DUPLO, skirto mažiesiems, iki super-herojų, miestų ir kitų rinkinių vyresniems vaikams. Ir žinoma, visus rinkinius galima išardyti, maišyti tarpusavyje ir statyti iš naujo.

Kūryba ir menas
Spalvotos kreidelės - puikus brolių ir seserų užsiėmimas, apimantis spalvų maišymą kartu su menine veikla. Kitas pasirinkimas – tiesiog molbertas. Jį pastatyti galima bet kur, svarbu, kad vaikas būtų užimtas. Molbertai paprastai turi viską - nuo lentos iki beveik nesibaigiančio popieriaus ritinio, skirto piešimui ir tapybai.
Beje, nepamirškite magnetinės lentos, kurią galima naudoti su pridedama magnetine abėcėle ir bet kokiais po ranka esančiais magnetais.

Dabar vaikai kaip niekad gerai žino, ką reiškia sveikata, sveikatos priežiūra ir sveikas kūnus. Žaislinio MEDICININIO RINKINIO įsigijimas gali padėti jiems susidoroti su baimėmis, jei tokių yra. Vaikai susipažins su kūno struktūra, naudodamiesi lėlė, gydytojo darbo knyga, operacijos planu ir t.t. Taip pat pridedamas medicininių žinių įgyjimo diplomas.

CIPIXEL yra novatoriška meno studija aplikacijoje. Atsisiųskite norimą vaizdą arba padėkite vaikui pasirinkti iš programos. Pasirinkite spalvas, o tada vadovaukitės išsamiomis ir lengvai vykdomomis instrukcijomis. Šedevras – granatuotas!

YOOBI rinkiniai arba plaunami dažai yra puikus būdas leisti vaikams kurti netvarką. Šiuos dažus naudokite uždarose patalpose arba lauke ir nuplaukite viską, kas neapsiverčia ant popieriaus, įskaitant tuos, kurie verčiasi ant mažų kūnų.

TURIU KA VEIKTI rinkiniai. Mes mylime vaikus, bet kartais norime ramybės 🙂 Tuomet šios dėžutės yra puikus sprendimas! Labiausiai tikėtina, kad vaikams nereikės jokios pagalbos atliekant užduotis, o jūs ramiai mėgausitės puodeliu kavos 🙂 Ypač šios dėžutės padės užimti vaikus vestuvėse ar kitose suaugusiųjų šventėse.

Tam pačiam tikslui tinka apyrankių gaminimo rinkiniai su daugybe karoliukų. Jie užims vaikus ilgam. Geriausia yra tai, kad kiekvienas šeimos narys ištisas dienas gali išdidžiai dėvėti savo naujus papuošalus. Rinkdamiesi rinkinį atkreipkite dėmesį, ko reikia jūsų pradedančiam juvelyrikos gamintojui? Daugiau spalvų? Daugiau blizgučių? Daugiau kutų? Jei draugai šiuo metu nelanko, lėlės visada gali vaidinti papuošalų pirkėjų vaidmenį.

Būkite aktyvūs
Net jei vaikai namuose, reikia skatinanti fizinį pasirengimą. Tai svarbi gerų įpročių formavimo dalis. Dabar tinkamas laikas peržiūrėti „klasikinius“ stovyklos žaidimus. Pvz. Tinklinio tinklą lengva pastatyti kieme.

Jei lauko tenisas atrodo mielesnis ON COURT OFF COURT nešiojamasis teniso tinklas yra puikus sprendimas norint žaisti bet kur. Greitai sulankstomas ir išlankstomas. Baigę žaisti, tiesiog supakuokite ir padėkite kitam kartui. Jei norite - atsineškite tinklą į iškylą ar vakarėlį.

OLLYBALL yra unikalūs pripučiami žaislai. Galima žaisti viduje arba lauke. Tai puikus būdas sukviesti visus vaikus aktyviai veiklai, net tada, kai jie yra įstrigę viduje. Galima spalvinti.

Važinėjimas dviračiais gerina pusiausvyrą ir motoriką. Šiuo metu išvykos gana ribotos, važiavimas dviračiu yra vienas iš nedaugelio būdų, kaip saugiai išeiti į lauką ir mankštintis. Dabar tinkamas laikas investuoti į tvirtą naują dviratį, lengvai valdomą ir reikalaujantį mažai priežiūros. Jei jau turite suaugusiųjų dviratį - aktyvi šeimos pramoga garantuota! Norite būti išskirtiniai? Išbandykite tandeminį dviratį, kuris tiesiogine prasme yra sukurtas dviems.

Ir aišku, galvodami, kuo užimti vaikus, nepamirškite gero seno šokių vakarėlio! Šokiai ir gera muzika paprastai patinka visiems – ir mažiems ir dideliems.

Išbandykite ANTSY PANTS ant žemės guldoma siją pusiausvyrai lavinti. Po apačia būtų gerai patiesti sulankstomą sportinį kilimėlį, jei netyčia vaikas neišlaiko pusiausvyros. Taip pradeda treniruotis visi tikri vaikščiotojai lynu! 😉

DEL SOL riedlentės. Riedlentė smagus pasirinkimas vaikams - saulėje jos keičia spalvą nuo baltos iki violetinės. Tai vaikams suteikia papildomą džiaugsmą išnešus riedlentes į lauką.

Skirkite laiko atsipalaidavimui
Vaikams taip pat reikia šiek tiek nuobodžiauti. Hamakas gali būti puikus būdas paskatinti vaikus išeiti į lauką ir pasisupti. Be to, kartais taip pat naudinga atsipalaiduoti mamai ir tėčiui. Dar vienas puikus būdas nerimstantiems vaikams atsipalaiduoti ir susidoroti su savo baimėmis yra paprasti ortopediniai kamuoliai, kuriuos jie gali neštis bet kur, naudoti namie ar lauke.

Skaitykite daugiau:

The Toy Diet All Kids Need Through a Pandemic and Beyond

gamta-300x300
lms-exp1
lms-stem1
programs-img1
Translate »